ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତା


ଓଡିଆ ଭାଷା ପ୍ରୀତି

Posted by ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଗୌଡ , on 12 May 2018

ଓଡିଆ କହିବା ,ଲେଖିବା ଏବଂ ଏହାର ସମୃଦ୍ଧି ,ପ୍ରଚାର ଓ ପ୍ରସାର ନିମନ୍ତେ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ।


ଓଡିଆ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟର ସମୃଦ୍ଧି ।

Posted by PRADEEP KUMAR GOUDA , on 19 Apr 2018

ଓଡିଆ ଭାଷାର ନିକଟର ହେବା ପାଇଁ ଏ ଦିଗରେ ସଦାସର୍ବଦା ଚେଷ୍ଟିତ ହେବା । ନୂତନ ସାହିତ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇବା । ତେବେ ନିଶ୍ଚିତରୂପେ ଓଡିଆ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟର ସମୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରିବ । ଆପଣଙ୍କର ଏହି ସୁନ୍ଦର ବ୍ୟବସ୍ଥା ଦ୍ୱାରା ନୂତନ ଲେଖକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉତ୍ସାହ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ଲାଗିଛି । ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଲେଖା ଗୁଡିକୁ ଅତି ସହଜରେ ଲୋକାର୍ପିତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇ ପାରୁଛନ୍ତି । ଧନ୍ୟବାଦ ସମ୍ପାଦକ ମହାଶୟ । ଆପଣଙ୍କର ଏହି ବ୍ୟବସ୍ଥା ସଦାସର୍ବଦା ନୂତନତାର ଦିଗ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁ । 🙏 ।। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ।। 🙏


Thanks..

Posted by Lingaraj Sahu , on 16 Apr 2018

Jyoti Bhai.. Nice intitative for publishing such wonderful e-book.. Read all the stories of Apr 18 edition. Nice stories. Thanks.. Best regards. Lord Jagannath may bless u more for your noble deeds.


କିପରି ଲେଖା ପ୍ରେରିତ କରାଯିବ ।

Posted by PRADEEP KUMAR GOUDA , on 15 Apr 2018

ଓଡିଆ ଭାଷା ସାହିତ୍ୟର ପ୍ରସାର ନିମନ୍ତେ ସଦାସର୍ବଦା ଚେଷ୍ଟିତ ହେବା । ଆମ ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ଓଡିଆଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ୟ ନିଜ ଭାଷାକୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ଏବଂ ନୂତନ ସାହିତ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବା । ଯାହା ଫଳରେ ଆମ ଭାଷାର ପରିସର ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହେବ । ଏହି ଆଶା ବ୍ୟକ୍ତ କରିବା ସହ ଏହି ବ୍ୟବସ୍ଥାର ସଂପ୍ରସାରଣ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ହେଉ ଏହା ଭଗବାନଙ୍କ ଠାରେ କାମନା କରୁଛୁ । 🙏।। ଜୟ ଜଗନ୍ନାଥ ।। 🙏


ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ଇ-ପତ୍ରିକାରେ ଜାଗାଟିଏ ଦେଉଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜ୍ୟୋତି ଭାଇ ।

Posted by ପବିତ୍ର ଦାସ , on 14 Mar 2018

ସତରେ,ଆହ୍ବାନ ଇ-ପତ୍ରିକା ଯେତିକି ହୃଦ୍ୟ ସେତିକି ମନଛୁଆଁ ।


ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ ଦିଅନ୍ତୁ

ଆସ ଓଡ଼ିଆରେ ଲେଖିବା, ପଢ଼ିବା ଓ ପଢ଼ାଇବା!


ଓଡ଼ିଆ ଭାଷା ଓ ସାହିତ୍ୟର ସମୃଦ୍ଧି ଏବଂ ପ୍ରସାର ପାଇଁ ଆମେ ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ସହାୟତା ଆବଶ୍ୟକ କରୁଛୁ୤ ଆପଣ ଓଡ଼ିଆ ଭାଷାରେ ଲେଖାଲେଖି କରୁଛନ୍ତି କି ? ଯଦି ହଁ, ତେବେ ଆଜି ହିଁ ଆମ ସହ ସମ୍ପର୍କ କରନ୍ତୁ୤ ଆସନ୍ତୁ ଆମେ ମିଶି ଆମ ଭାଷା ଓ ସାହିତ୍ୟର ଉନ୍ନତି ହେତୁ କାମ କରିବା୤

ଇଚ୍ଛୁକ ବନ୍ଧୁମାନେ ଆମ ସହ ଦୂରଭାଷ ୭୦୦୮୫୬୭୦୮୫ ରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ୤
ଇମେଲ୍ ଦ୍ବାରା ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାପାଇଁ aahwaan@gmail.com ରେ ସମ୍ପର୍କ କରନ୍ତୁ୤